Aktivnosti VIU Venice International University in prijava: od 5. 12. 2020 dalje

V soboto, 5. 12. 2020, odprejo prijave na tematske seminarje, nekatere aktivnosti doktorske akademije ter na zimske oz. poletne šole VIU. Več informacij najdete na www.uni-lj.si/studij/partnerji/viu/aktivnosti.

25. november 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje

EUTOPIA Week: 23. do 27. 11. 2020

V tednu od 23. do 27. 11. 2020 bo potekalo virtualno srečanje EUTOPIA Week, ki ga tokrat organizira Univerza Warwick (Velika Britanija). Gre za srečanje, organizirano vsake 6 mesecev, na katerem potekajo različne aktivnosti namenjene študentom in zaposlenim. V priponki objavljamo povabilo na delavnico Hidden Competences in na pogovor EUTOPIA Discusses: Perspectives from Employers - Inclusion and Diversity.

19. november 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Zbiranje prijav za študentske izmenjave v okviru CEEPUS mreže CIII-SI-0611: rok 15. 10. 2020

Vabimo vas k prijavi za CEEPUS študentske izmenjave za letni semester 2020/21. Izmenjave bodo potekale v okviru CEEPUS mreže CIII-SI-0611: Novel diagnostic and therapeutic approaches to complex genetic disorders, ki jo koordinira prof. dr. Janja Marc. Če vas udeležba na CEEPUS izmenjavi zanima, se oglasite prof. Janji Marc preko elektronske pošte janja.marc@ffa.uni-lj.si). Rok za prijavo je 15. 10. 2020. Več na informacij lahko dobite na spletni strani https://www.ceepus.info/ ter v priloženem dokumentu.

07. oktober 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije, CEEPUS

Izmenjave za študente v okviru Venice International University

V sredo, 16. 9. 2020 ob 10.00 uri, so na UL izvedli spletno predstavitev aktivnosti in možnosti izmenjav za študente v okviru Venice International University (VIU). Predstavitev aktivnosti (ppt in video) in možnosti izmenjav za študente v okviru Venice International University (VIU) so objavljene na spletni strani www.uni-lj.si/studij/partnerji/viu. Študentje se lahko prijavijo na razpis za pridobitev sredstev v okviru programa Erasmus+ za udeležbo na programu globalizacij v okviru VIU. Predstavitev aktivnosti VIU bodo ponovno izvedli v okviru dogodka »Izziv v tujini« v oktobru.

17. september 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Odprt je javni razpis SMP in SMS v okviru programa Erasmus+ za študijsko leto 2020/2021

Odprt je naknadni javni razpis za zbiranje kandidatov za mobilnost študentov z namenom študija v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2020/2021 in javni razpis za zbiranje kandidatov za mobilnost študentov z namenom praktičnega usposabljanja v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2020/2021.

03. september 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Evropska zveza študentov farmacije (EPSA) poziva in vabi študente farmacije k oddaji svojih raziskovalnih rezultatov v obliki znanstvenih povzetkov za revijo EPSA Students Science Publication

Ste preživeli nešteto ur v laboratoriju in izvajali poskuse? Ste več dni sedeli za računalnikom, zbirali rezultate in sestavljali raziskovalni prispevek? Ali želite pokazati, kaj ste dosegli? Ne čakajte več, kajti samo za vas obstaja publikacija EPSA Students’ Scientific Publication (ESSP) - več informacij v celotni novici.

16. julij 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Portal GoinGlobal predstavlja odličen vir informacij pri iskanju praks oz. pripravništev v tujini

Obveščamo, da je dostop do portala GoinGlobal omogočen za študente UL za nadaljnja tri leta. Novost je tudi, da ob prvi prijavi (kreiranju uporabniškega imena in gesla) študenti ne potrebujete to storiti iz omrežja UL, kot je bilo to nujno do sedaj.

04. maj 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Karierni centri

Razpis za praktično usposabljanje Erasmus SMP 19/20 je zaradi izrednih razmer podaljšan do 31.12.20. Vsi študentje, ki bodo opravili prakso do 31.12.20, se prijavijo in bodo financirani iz tega razpisa. Redni razpis za Erasmus praktično usposabljanje SMP 20/21 bo objavljen meseca januarja, z upravičenim obdobjem po 1. 1. 2021. Prijavnica in navodila za oddajo spletne vloge so priložena.

22. april 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Razpis Go Styria: štipendije za leto 2020/2021

Univerza v Gradcu vabi dodiplomske, podiplomske študente in podoktorske kandidate, da se prijavijo na razpis za Go Styria štipendije za leto 2020/2021. Prijave so že odprte.

30. marec 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Obvestilo št. 2 – koronavirus COVID-19

Spoštovani študenti, zaposleni in izvajalci študijskega programa UL FFA, obveščamo vas, da bomo v skladu z izrečenim stališčem komisije UL študijski proces izvajali brez predvidenih prilagoditev, t.j. po ustaljenem (veljavnem) urniku. To obvestilo posodablja obvestilo, izdano dne 26. 2. 2020 in bo po potrebi posodobljeno.

29. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica