Spletna predstavitev Karierne priložnosti v institucijah EU in izbirni postopki

Predstavitev bo potekala v sredo, 20. januarja, od 16. do 17. ure (CET). V okviru kariernih ambasadorjev zveze EUTOPIA je organizator predstavitve Universitat Pompeu Fabra iz Barcelone. Predstavitev bo potekala v angleščini. ​Prijavite se in odkrijte priložnosti v Evropski uniji!

15. januar 2021 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Javni razpis za sofinanciranje študijskega oziroma znanstvenega obiska študentov v tujini za leto 2021

Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije je objavil razpis za štipendiranje oz. sofinanciranje študijskih oz. znanstvenih obiskov dodiplomskih, magistrskih ali doktorskih študentov, vpisanih na visokošolske zavode v Republiki Sloveniji pri slovenskih visokošolskih učiteljih ali raziskovalcih, ki delujejo na akreditiranih izobraževalnih ustanovah ali v raziskovalnih organizacijah v tujini. Sredstva je možno uveljavljati za študijske obiske, ki potekajo v obdobju od 1. 1. 2021 do vključno 31. 12. 2021.

07. januar 2021 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije