Zbiranje prijav za študentske izmenjave v okviru CEEPUS mreže CIII-SI-0611: rok 15. 10. 2020

Vabimo vas k prijavi za CEEPUS študentske izmenjave za letni semester 2020/21. Izmenjave bodo potekale v okviru CEEPUS mreže CIII-SI-0611: Novel diagnostic and therapeutic approaches to complex genetic disorders, ki jo koordinira prof. dr. Janja Marc. Če vas udeležba na CEEPUS izmenjavi zanima, se oglasite prof. Janji Marc preko elektronske pošte janja.marc@ffa.uni-lj.si). Rok za prijavo je 15. 10. 2020. Več na informacij lahko dobite na spletni strani https://www.ceepus.info/ ter v priloženem dokumentu.

07. oktober 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije, CEEPUS

Izmenjave za študente v okviru Venice International University

V sredo, 16. 9. 2020 ob 10.00 uri, so na UL izvedli spletno predstavitev aktivnosti in možnosti izmenjav za študente v okviru Venice International University (VIU). Predstavitev aktivnosti (ppt in video) in možnosti izmenjav za študente v okviru Venice International University (VIU) so objavljene na spletni strani www.uni-lj.si/studij/partnerji/viu. Študentje se lahko prijavijo na razpis za pridobitev sredstev v okviru programa Erasmus+ za udeležbo na programu globalizacij v okviru VIU. Predstavitev aktivnosti VIU bodo ponovno izvedli v okviru dogodka »Izziv v tujini« v oktobru.

17. september 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Razpis Go Styria: štipendije za leto 2020/2021

Univerza v Gradcu vabi dodiplomske, podiplomske študente in podoktorske kandidate, da se prijavijo na razpis za Go Styria štipendije za leto 2020/2021. Prijave so že odprte.

30. marec 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Poletne šole na Univerzi Tartu v Estoniji 2020

The University of Tartu in Estonia welcomes you to International Summer University. Gain an international academic experience from one of the oldest and most distinguished universities in the Baltic States. We welcome applications from all adults including university students, professionals and other experts, regardless of educational background.

07. februar 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Razpis AEN, MAUI, REARI-RJ: rok za prijavo je 10. 2. 2020

Obveščamo vas o razpisu za študentske izmenjave za študijsko leto 2020 - 21 s konzorciji univerz AEN (Avstralija), MAUI (ZDA) in letos prvič REARI-RJ (Brazilija). Rok za prijavo je 10. 2. 2020. Razpis je objavljen tudi na spletni strani https://www.uni-lj.si/aktualno/razpisi/. Prijave zbirajo v Službi za mednarodno sodelovanje UL.

17. januar 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije