OBVESTILO DELOVANJU KNJIŽNICE

Spoštovani! Obveščamo vas, da je izposoja knjižničnega gradiva od 18. 5. 2020 dalje ponovno mogoča. Študenti, ki si želijo izposoditi knjižno gradivo na elektronski naslov: knjiznica@ffa.uni-lj.si posredujejo sporočilo v katerem navedejo: 1. želeno gradivo, 2. želeni rok (dan, datum in uro) prevzema naročenega gradiva. Na prejeto sporočilo boste prejeli odgovor glede vašega naročila v katerem bo opredeljen rok prevzema in tudi rok vračila gradiva. Gradivo vam bomo pripravili v papirnatih vrečkah, ki jih boste lahko ob dogovorjenem času prevzeli na recepciji fakultete (vrečka bo označena z vašim imenom in priimkom). Prav tako vas prosimo, da na predhodno navedeni elektronski naslov najavite vračilo gradiva (katero gradivo vračate in predvideni rok vračila (dan, datum in uro). Gradivo vrnete v vrečki z vašim imenom in priimkov v za to namenjeni odlagalni prostor na recepciji fakultete. Prevzem in izposoja ter vračilo gradiva bo potekalo med tednom v času med 9.00 in 12.00 uro. Podaljševanje gradiva poteka tako kot običajno, preko spletne pošte. Čitalnica je do preklica zaprta. Pri delu knjižnice upoštevamo priporočila NIJZ https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/files/uploaded/knjiznice.pdf, ki omogočajo varno izmenjavo za uporabnike, kot tudi za zaposlene v knjižnici. V času od 17. 7. 2020 do vključno 10. 8 2020 ne bo možne knjižne izposoje zaradi odsotnosti. Prosimo vse študente, da si predhodno izposodijo gradivo za čas počitnic ter podaljšate gradivo, ki mu bo potekel morebitni izposojni rok. Prosimo za razumevanje Knjižnica FFA”

08. maj 2020 | Knjižnica

Obvestilo št. 2 – koronavirus COVID-19

Spoštovani študenti, zaposleni in izvajalci študijskega programa UL FFA, obveščamo vas, da bomo v skladu z izrečenim stališčem komisije UL študijski proces izvajali brez predvidenih prilagoditev, t.j. po ustaljenem (veljavnem) urniku. To obvestilo posodablja obvestilo, izdano dne 26. 2. 2020 in bo po potrebi posodobljeno.

29. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica