Slavnostna podelitev 51. velikih Krkinih nagrad

V Krki je v petek, 15. 10. 2021 potekala slavnostna podelitev 51. velikih Krkin nagrad mladim znanstvenikom za njihova dodiplomska in podiplomska raziskovalna dela. Predsednik uprave in generalni direktor Krke ter predsednik Častnega odbora Krkinih nagrad Jože Colarič in dr. Aleš Rotar, član Krkine uprave, direktor Razvoja in proizvodnje zdravil ter predsednik Sveta sklada Krkinih nagrad, sta jih na slovesnosti podelila 5 raziskovalcem, ki so v letu 2021 prejeli veliko Krkino nagrado.

Na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani (UL FFA) si štejemo v veliko čast, da so med prejemniki 51. velikih Krkinih nagrad tudi doktorandi Fakultete za farmacijo: dr. Žane Temova Rakuša, dr. Anja Kolarič in dr. Jelena Mandić.

Na slovesnosti so poleg letošnjih podelili tudi lanske, jubilejne 50. velike Krkine nagrade.