Slavnostna podelitev 49. Krkinih nagrad

V Krki so v petek, dne 18.10.2019 podelili 49. Krkine nagrade. Predsednik uprave in generalni direktor Krke Jože Colarič in dr. Aleš Rotar, član Krkine uprave, direktor Razvoja in proizvodnje zdravil, sta jih na slovesnosti podelila 30 raziskovalcem, med njimi pa je 5 prejelo veliko Krkino nagrado za doktorsko ali magistrsko nalogo (https://www.krkinenagrade.si/sl/nagrajenci). Na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani (UL FFA) si štejemo v veliko čast, da sta med velikimi nagradami dve bili dodeljeni za doktorski nalogi Dr. Nike Kruljec in Dr. Darje Gramec Skledar, obe z UL FFA. Med petimi velikimi nagradami so kar 4 šle v roke sedanjih bivših študentov UL FFA. Študentje UL FFA so prejeli še 11 Krkinih nagrad za dodiplomske in podiplomske naloge. Letošnji slavnostni govornik na podelitvi, ki je sledila simpoziju s predstavitvami raziskovalnih nalog, je bil prof. dr. Marko Anderluh, član vodstva UL FFA in pred leti tudi sam prejemnik Krkine nagrade.

Čestitamo vsem nagrajencem!