Prva poletna šola za dijake na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani uspešno izvedena

Na UL FFA smo 27. 8. 2019 gostili prvo poletno šolo za dijake, ki poteka pod okriljem Kariernega centra Univerze v Ljubljani. Za dijake 2. in 3. letnikov smo izvedli 3 mini delavnice, v okviru katerih smo jim predstavili študijski utrip obeh prvostopenjskih programov Kozmetologija in Laboratorijska biomedicina ter Enovitega magistrskega študija farmacije.

Vzdušje na mini delavnicah, ki se jih je udeležilo 21 dijakov, je bilo zelo živahno, dijakom pa je bilo še posebno všeč dejstvo, da smo izvedbo poletne šole organizirali tako, da so se lahko vsi udeležili vseh treh delavnic (nekaj foto utrinkov je prikazanih spodaj).

Poletno šolo so izvedli sodelavci Katedre za farmacevtsko tehnologijo (Alenka Zvonar Pobirk (koordinatorka), Maja Bjelošević, Mercedes Vitek, Janja Mirtič, Mitja Pohlen in Blaž Grilc), Katedre za farmacevtsko kemijo (Matej Sova) in Katedre za klinično biokemijo (Janja Zupan in Klemen Čamernik).