Mednarodna CEEPUS poletna šola 2016

19. avgust 2016 - 23. avgust 2016

Od 17. do 23. avgusta 2016 na Fakulteti za farmacijo poteka mednarodna CEEPUS poletna šola, ki jo organizirata Katedra za klinično biokemijo in CEEPUS mreža CIII-SI-0611-Novel diagnostic and therapeutic approaches to complex genetic disorders. Poletne šole se bodo udeležili dodiplomski in podiplomski študenti farmacije, laboratorijske biomedicine in medicine iz 6 evropskih držav (Slovenija, Hrvaška, Bosna in Hercegovina, Srbija, Avstrija in Češka). Program bo posvečen malignim obolenjem. Predavanja bodo potekala v predavalnici P1 na Fakulteti za farmacijo v dopoldanskem času in sicer vsak dan 2 predavanji vabljenih profesorjev, ki jim bo sledilo delo študentov v skupinah. V večernem času bomo organizirali dve delavnici, ki jih bomo izvedli v dijaškem domu Ivana Cankarja, Poljanska cesta 26, Ljubljana.

Program poletne šole CEEPUS 2016

Organizacijski odbor