5. kongres Slovenskega toksikološkega društva

17. junij 2021 - 17. junij 2021

Obveščamo vas, da Slovensko toksikološko društvo v sodelovanju z Biotehniško fakulteto, Fakulteto za farmacijo (Univerza v Ljubljani), Kliničnim inštitutom za medicino dela, prometa in športa (UKC Ljubljana) ter Nacionalnim inštitutom za javno zdravje (NIJZ) 17. junija 2021 organizira Peti kongres Slovenskega toksikološkega društva (SloTOX), ki bo potekal na daljavo.

Letos se kongres osredotoča na mikro in nano delce. Zanimiv program, v katerem o mikro- in nanodelcih v našem okolju ter njihovem vplivu na zdravje poleg domačih predavateljev (tudi s Fakultete za farmacijo) predava tudi šest tujih predavateljev, je na voljo na naslednji povezavi.

Na tej spletni strani najdete tudi obrazec za prijavo na dogodek in informacije v zvezi s plačilom kotizacije. Vljudno vabljeni!

Marija Sollner Dolenc
Organizacijski odbor