Industrijska farmacija

Magistrski študijski program Industrijska farmacija, 2. stopnja traja 2 leti (4 semestre) in obsega: 120 kreditnih točk. Način študija: redni.

07. januar 2022 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Alja Prah, mag. farm., 23.12.2021

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Alja Prah, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v četrtek, 23. decembra 2021, ob 15:30, prek orodja ZOOM. Zainteresirana javnost pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo na elektronski naslov: doktorski.studij@ffa.uni-lj.si, najkasneje do srede, 22. decembra 2021, do 13. ure.

20. december 2021 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Jasna Grželj, mag. farm., 22.12.2021

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Jasna Grželj, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v sredo, 22.12.2021, ob 17:00, v predavalnici PD na UL FFA.Vsi, ki bi se želeli zagovora udeležiti, nam sporočite vaše ime in priimek najkasneje 48 ur pred dogodkom na e-naslov: doktorski.studij@ffa.uni-lj.si.

17. december 2021 | Študij

Mobility day 2021

V ponedeljek, 13. 12. 2021 ob 17:00 bo potekal Mobility day 2021. Dogodek bo v online obliki potekal na naslednji povezavi: https://uni-lj-si.zoom.us/j/95212069666. Mobility day združuje predstavitev vseh možnosti mednarodne mobilnosti za študente Fakultete za farmacijo, od Erasmus izmenjav, do mednarodnih kongresov in SEP praks. Dogodek se bo začel s predstavitvijo Erasmus+ programa, ki jo bo imela Prodekanja za mednarodno sodelovanje. Izvedel boš, kam vse lahko odpotuješ na izmenjavo/prakso, kako in kdaj se prijaviš, kakšni so kriteriji za izbor, koliko štipendije prejmeš... Dva študenta bosta na koncu tega dela predstavila nedavno izkušnjo iz Erasmus prakse in izmenjave. Več v celotni novici.

09. december 2021 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Maria Benedetta Girardi, mag. farm., 9. 12. 2021

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Maria Benedetta Girardi, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v četrtek, 9. 12. 2021, ob 14. uir, preko orodja ZOOM. Vsi, ki bi se želeli zagovora udeležiti, nam pošljitev vlogo za prisostvovanje z izjavo na e-naslov referat@ffa.uni-lj.si.

08. december 2021 | Študij

3P: Pripravljeni na podjetniško pot?

Morda razmišljate o lastni podjetniški poti? Bi radi uresničili svojo idejo ali hobi, pa ne veste, kako? Se sprašujete, ali je podjetniška pot prava za vas? Kako se tega lotevajo drugi? Ali pa bi le radi spoznali, kaj vse obsega podjetništvo? Potem ne zamudite že tradicionalnega dogodka 3P: Pripravljeni na podjetniško pot?, ki bo potekal v sredo, 24. novembra 2021, ob 16.00 na spletu.

18. november 2021 | Študij, Karierni centri

Razpis za vodstvo ŠS FFA 2021

Objavljamo obvestilo Študentskega sveta Fakultete za farmacijo. "Odpiram razpis za vodstvo Študentskega sveta Fakultete za farmacijo (ŠS FFA), pridružene člane ŠS FFA in predstavnike študentov v organih UL FFA." Poziv in roki so dostopni v objavi celotne novice.

18. november 2021 | Študij

Komisija za študijsko področje – februar 2022

Študente obveščamo, da morajo oddati vlogo za Komisijo za študijsko področje, ki bo potekala v mesecu februarju 2022, do četrtka, 20. januarja 2022, do 24:00 preko informacijskega sistema VIS; nato pa morajo natisnjeno in podpisano vlogo z dokazili oddati še v študentskem referatu (dvorišča stavba, visoko pritličje – desno, Aškerčeva cesta 9) do najpozneje petka, 21. januarja 2022 do 13:00 ure (ne glede na način dostave). Navodila so dostopna v celotni objavi novice.

15. november 2021 | Študij

Master level traineeship proposals at University of Lorraine, France

Iz Univerze Lorraine v mestu Nancy v Franciji vabijo študente k prijavi na prakso, v okviru katere lahko opravljajo raziskovalno delo za zaključno nalogo v obdobju med januarjem in julijem 2022.

08. november 2021 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Navodila za vstop v prostore in izvedbo študijskega procesa na UL FFA - veljavnost od 2. 11. 2021

V skladu z najnovejšimi smernicami, ki izhajajo iz novih Navodil visokošolskim zavodom in študentskim domovom ob sumu ali potrjenem primeru okužbe s SARS-CoV-2 v zavodu podajamo dopolnjena navodila za vstop v prostore in izvedbo študijskega procesa na UL FFA. Navodila v priloženem dokumentu prosimo preberite in dosledno upoštevajte. V novici objavljamo tudi postopek registracije s QR kodo.

01. november 2021 | Študij