Rektorjeva nagrada za Naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2019

Rektorjeva nagrada je tradicionalni natečaj za študente in zaposlene na Univerzi v Ljubljani, ki vzpodbuja vstop inovacij na trg. K prijavam vabimo vse, ki imate tehnološke in netehnološke inovacije ali inovativne podjetniške ideje. Prijavi svojo inovacijo ali idejo in pomagali ti bomo pri uspešnem vstopu na trg.

21. december 2018 | Fakulteta, Študij, Raziskave

Vabilo na dogodek "Decembrski Merry Mixer za tuje in slovenske študente"

Študentke in študenti, vabimo vas na decembrski Merry Mixer za tuje in slovenske študente, ki bo 14. decembra 2018, v Kazini, Kongresni trg 1, Ljubljana. Dogodek se prične ob 14. uri. Na dogodku se boste lahko povezali z mednarodnimi študenti in vadili svoje znanje tujih jezikov. Moderator dogodka bo Američan Noah Charney, profesor umetnostne zgodovine, ki živi v Sloveniji.

04. december 2018 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Vabilo na delavnico "Koncept sreče in osebna naravnanost"

Karierni centri UL vabimo študente na delavnico Koncept sreče in osebna naravnanost 12. decembra 2018 ob 17:00 uri. Delavnica bo potekala na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo, Večna pot 113. Potrebne so predhodne prijave. Vabljeni.

04. december 2018 | Študij, Karierni centri

3P: Pripravljeni na podjetniško pot? Zajadrajmo v svet podjetništva

Karierni centri UL vas vabimo, da se nam pridružite na dogodku 3P: Pripravljeni na podjetniško pot?, že tradicionalnem dogodku, ki vsako leto znova prinese sveže in zanimive podjetniške zgodbe. Za udeležbo na dogodku je potrebna predhodna prijava (do zasedbe mest).

29. november 2018 | Študij, Karierni centri

Izdelava magistrske naloge na Research Center Pharmaceutical Engineering (RCPE), Graz

Možnost izdelave magistrske naloge »In Vitro solid state characterization of novel solid dispersions for drug delivery through the lungs« v Grazu. Informacije dobite pri prof. Stanku Srčiču.

21. november 2018 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Karierne priložnosti v podjetju Lek, d.d., in mreženje z zaposlenimi

Karierni centri Univerze v Ljubljani organizirajo obisk podjetja Lek, d.d., v sredo, 28. 11. 2018. Dogodek je namenjen študentom višjih letnikov naravoslovnih fakultet. Spoznajte, na kakšen način poteka delo v Leku in kako lahko postanete del ekipe v različnih razvojnih oddelkih v podjetju. Število mest je omejeno, zato pohiti s prijavo.

16. november 2018 | Študij, Karierni centri

Državno univerzitetno prvenstvo v šahu 2018/19

Slovenska univerzitetna športna zveza (SUSA) v četrtek, 29. 11. 2018, organizira Državno univerzitetno prvenstvo v šahu 2018/19, na katerem se bodo udeleženci borili za naslov državnega univerzitetnega prvaka.Na Državno univerzitetno prvenstvo se lahko prijavijo študentje in zaposleni na višješolskih in visokošolskih izobraževalnih zavodih. Prijaviti se je potrebno do 27. 11. 2018.

07. november 2018 | Šport

Zagovor doktorske disertacije, Dunja Urbančič, mag. farm., 5.11. 2018

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Farmakogenomsko vrednotenje dovzetnosti na tiopurine«, ki jo bo zagovarjala DUNJA URBANČIČ, mag. farm..

29. oktober 2018 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Jure Zakrajšek, mag. farm., 9.11. 2018

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije z naslovom »Razvoj in optimizacija analiznih metod z vgrajeno kakovostjo za določevanje benzalkonijevega klorida v različnih farmacevtskih pripravkih«., ki ga bo zagovarjal JURE ZAKRAJŠEK, mag. farm..

29. oktober 2018 | Študij

Študentski curling festival 2018/19: objava razpisa

Tekmovanje bo potekalo v ponedeljek, 5.11.2018 in ponedeljek, 12.11.2018 v Dvorani Zalog na Hladilniški poti 36 v Ljubljani. Prijave so mogoče preko spletnega obrazca do 29.10.2018. V ponedeljek 5.11.2018 bo potekal uradni trening in začetek 1. dela tekmovanja, v ponedeljek 12.11.2018 pa bo potekal 2. del tekmovanja vključno z izločilnimi boji.

23. oktober 2018 | Šport