Prof. dr. Julijana Kristl, prejemnica zahvale za dolgoletno mentorsko delo in vsestransko podporo Krkinim nagradam

Prof. dr. Julijana Kristl je prejemnica zahvale za dolgoletno mentorsko in vsestransko podporo Krkinim nagradam, ki jo je podelila Krka štirim posebej zaslužnim posameznikom, na slovesni akademiji v počastitev 50-letnice Krkinih nagrad 3. septembra 2021.

V njeno obrazložitev so zapisali:
»Med največje dosežke prof. dr. Julijane Kristl spadata razvoj in uveljavitev področja farmacevtske nanotehnologije pri nas. Njeno poslanstvo je raziskovanje, generiranje znanja ter prenašanje odkritij s predavanji in mentorstvom na študente in znanstveno skupnost. Za prispevek k znanosti in farmacevtski stroki je prejela vrsto nagrad, tudi tri Krkine nagrade. Dolgoletna profesorica na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani je že več desetletij mentorica številnim prejemnikom Krkinih nagrad«.

Čestitamo!

Vir: spletna stran Krke: Novice - V Krki slovesna akademija v počastitev 50-letnice Krkinih nagrad
vir fotografij v pasici: Krka, d. d., Novo mesto