Javna objava prostega delovnega mesta: VODJA SLUŽBE NA UNIVERZI VII/2 (I) – m/ž

Javna objava prostega delovnega mesta: VODJA SLUŽBE NA UNIVERZI VII/2 (I) – m/ž. Rok za prijavo: do 25. 4. 2024

11. april 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Lek Scholarships for Industrial Pharmacy, MsC studies - Applications are open

At Lek we welcome the announcement of the English Industrial Pharmacy program at the Faculty of Pharmacy of the University of Ljubljana, which opens an international space for the flow of top skills, experts and talent.

11. april 2024 | Študij

Call for enrollment 2024/25 – master study programme in Industrial Pharmacy

Call for enrollment 2024/25 – master study programme in Industrial Pharmacy (part time study). The program is performed in English. The deadline for submitting the application with evidence is June 1st, 2024.

11. april 2024 | Študij

Razpis za vpis v magistrski študijski program

Razpis za vpis v magistrski študijski program: Industrijska farmacija (redni študij) in Laboratorijska biomedicina (redni študij)

10. april 2024 | Študij

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. PETRA KOCBEK, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imela izr. prof. dr. PETRA KOCBEK, mag. farm. pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje farmacevtske nanotehnologije javno predavanje z naslovom: Nanozdravila: Bistvo je očem nevidno.

08. april 2024 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Informativni dan: Doktorski študijski program Biomedicina

Informativni dan interdisciplinarnega doktorskega študijskega programa Biomedicina bo potekal dne 16. 5. 2024 ob 15:00

08. april 2024 | Fakulteta, Študij

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Mojca Jensterle Sever, dr. med. pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

Univerza v Ljubljani, Medicinska fakulteta, Vrazov trg 2, obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Mojca Jensterle Sever, dr. med., nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje interna medicina.

05. april 2024 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Preizkusno predavanje: asist. dr. NANČA ČEBRON LIPOVEC, mag. farm.

Vabimo vas, da se udeležite javnega preizkusnega predavanja z naslovom: »Metaanaliza v farmakoekonomiki: Orodje za informirane odločitve v zdravstvu« ki ga bo imela asist. dr. NANČA ČEBRON LIPOVEC, mag. farm. pred izvolitvijo v naziv docentke za področje socialne farmacije

02. april 2024 | Fakulteta, Predavanje

Javna objava prostega delovnega mesta: POMOČNIK TAJNIKA ČLANICE VII/2 – m/ž

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo razpisuje prosto delovno mesto: POMOČNIK TAJNIKA ČLANICE VII/2 – m/ž. Rok za prijavo: do 15.4 .2024

25. marec 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javni razpis za mlade raziskovalce

Vabimo vas, da si podrobneje ogledate JAVNI RAZPIS za MLADE RAZISKOVALCE, ki je bil objavljen 15. 3. 2024. Rok za prijavo kandidatov je skladno s predvideno časovnico 9. april 2024 do 13. ure.

18. marec 2024 | Študij, Raziskave, MR