Vabilo na javno predavanje izr. prof. dr. Borisa Majarona pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja

UL FMF obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Boris Majaron pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje fizike javno predavanje v ponedeljek, 21. 6. 2021 ob 16:15 uri preko Zoom videokonference.

15. junij 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Vabljeni na ogled razstave ob 60. obletnici Fakultete za farmacijo Univerze v Ljubljani

Razstava Doma na Fakulteti za farmacijo bo na ogled javnosti na Krakovskem nasipu ob Ljubljanici, do 6. julija 2021. Razstava, ki poteka v sodelovanju s Turizmom Ljubljana, prikazuje raznolikost delovanja Fakultete za farmacijo in upodablja njene ključne dejavnosti in dosežke.

08. junij 2021 | Fakulteta

Vabilo na delavnico INOVATOR.SI? 26. 5. 2021

Veterinarska fakulteta UL in Biotehniška fakulteta UL organizirata v sodelovanju s Pisarno za prenos znanja Univerze v Ljubljani praktično delavnico Inovator.si?, na temo intelektualne lastnine in prijavljanja patentov. Namenjena je raziskovalcem in študentom. Brezplačna delavnica bo potekala 26. maja 2021 od 13. ure do 14.30, prek spleta. Več informacij objavljamo v celotni novici.

18. maj 2021 | Fakulteta, Študij

Razpis za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo UL 2021

Tudi letos organizirata Univerza v Ljubljani in Ljubljanski univerzitetni inkubator (LUI) tekmovanje za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2021, in sicer v dveh kategorijah. Rok za prijavo je 19. 9. 2021. Vse podrobnosti in pogoje sodelovanja objavljamo v celotni novici.

18. maj 2021 | Fakulteta, Študij, Alumni, LUI

Razpis za 51. Krkine nagrade

V Krki na vseh področjih dokazujejo, da kljub številnim izzivom in spremenjenim razmeram, ki so posledica epidemije, vsako oviro sprejmejo kot priložnost. Tudi letos bodo izpeljali Krkine nagrade. K prijavi vabijo vse mlade raziskovalce, študente vseh treh stopenj, ki bodo do začetka julija 2021 pripravili raziskovalno delo, s strokovnega in znanstvenega vidika primerno za njihovo študijsko stopnjo. Povezava na več informacij: https://www.krkinenagrade.si/razpis/

13. maj 2021 | Fakulteta

Vabilo na javno predavanje izr. prof. dr. Franca Pušavca, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja: 18. 5. 2021

UL FS obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Franci Pušavec, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja javno predavanje v torek 18. maja 2021, ob 13. uri. Predavanje bo potekalo videokonferenčno preko aplikacije ZOOM.

11. maj 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

TEASER INOVACIJSKI SKLAD

Inovacijski sklad Univerze v Ljubljani bo že drugo leto zapored sofinanciral perspektivne inovativne projekte v višini do 25.000 € in jim pomagal do višje stopnje tehnološke pripravljenosti. Razpis se bo odprl 1. junija. Za več informacij stopite v stik s pisarno za prenos znanja.

10. maj 2021 | Fakulteta, Študij

Vabilo na javno predavanje izr. prof. dr. Franca Požgana, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja: 7. 5. 2021

UL FKKT obvestilo o javnem predavanju izr. prof. dr. Franca Požgana, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja.

03. maj 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Volitve rektorja - 2. krog volitev, 21. 4. 2021

Dne 21. 4. 2021 od 8.00 do 16.00 bo izveden drugi krog volitev, v katerem se bosta za mesto rektorja potegovala dva kandidata, in sicer prof. dr. Igor Papič in prof. dr. Gregor Majdič. Portal za izvedbo elektronskih volitev je dostopen preko enake povezave, kot za prvi krog volitev, in sicer na https://uni-lj.simplyvoting.com/. Povezavo do navodil objavljamo v celotni objavi.

19. april 2021 | Fakulteta

POZIV KATEDRAM ZA IZVEDBO VOLITEV ČLANOV SENATA IZ VRST PREDSTAVNIKOV KATEDER za mandatno obdobje 2021 – 2025

V priloženem dokumentu objavljamo postopke za izvedbo volitev članov Senata UL FFA iz vrst predstavnikov kateder. Novico bomo dopolnjevali, zato jo prosimo spremljajte. Morebitna vprašanja lahko naslovite na komisijo za izvedbo volitev članov Senata UL FFA, na elektronski naslov: kakovost@ffa.uni-lj.si.

16. april 2021 | Fakulteta