Predavanje Adiponectin and adiponectin-receptors in coronary artery disease in predstavitev pedagoškega in raziskovalnega dela: prof. dr. Vesna Spasojević Kalimanovska

03. april 2018 - 03. april 2018

Vabljeni na predavanje prof. dr. Vesne Spasojević Kalimanovske, predstojnice Katedre za medicinsko biokemijo na Fakulteti za famacijo Univerze v Beogradu, ki prihaja k nam na izmenjavo preko programa CEEPUS.

Prvo predavanje z naslovom Adiponectin and adiponectin-receptors in coronary artery disease in predstavitev pedagoškega in raziskovalnega dela bo potekalo v torek, 3. 4. 2018, ob 10.30, v predavalnici P2 na UL FFA.

Drugo predavanje z naslovom Adipocyte disfunction and insulin resistance sledi v petek, 6. 4. 2018 ob 14.00 v predavalnici P4 na UL FFA.

Vabilo

Vabljeni.