3. srečanje slovenskih farmacevtskih kemikov

22. september 2016 - 22. september 2016

Letos organiziramo 3. srečanje slovenskih farmacevtskih kemikov dne 22.9.2016 (četrtek) od 9:00-14:00. Srečanje poteka v skupni organizaciji Fakultete za farmacijo Univerze v Ljubljani in Slovenskega farmacevtskega društva, Sekcije za farmacevtsko kemijo. Namenjeno je predvsem druženju in spoznavanju našega farmacevtsko-kemijskega prostora, pri čemer si želimo okrepiti že tako odlično sodelovanje med farmacevtsko-kemijskimi deležniki v slovenskem prostoru. Srečanje bo potekalo kot mini simpozij z osmimi predavanji v predavalnici P1 na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani, predavali pa bodo sledeči ugledni raziskovalci: prof. dr. György Kesserü (Budimpešta, Madžarska), dr. Vesna Gabelica Marković (Zagreb, Hrvaška), prof. dr. Danijel Kikelj (FFA), izr. prof. dr. Franc Požgan (FKKT, Ljubljana), doc. dr. Andrej Perdih (KI), dr. Gregor Kosec (Acies Bio d.o.o., Ljubljana), dr. Jerca Pahor (IJS, Ljubljana) in dr. Urban Košak (FFA). Srečanje je namreč popolnoma brezplačno (brez kotizacij in registracij), predavanja so zelo aktualna, organizatorji pa slušateljem ponujamo kavo in prigrizek med odmorom. Vsi zainteresirani so vljudno vabljeni!

Člani Organizacijskega odbora srečanja:
izr. prof. dr. Marko Anderluh
izr. prof. dr. Janez Ilaš