Razpis za sofinanciranje mobilnosti za namen poučevanja (STA) in usposabljanja (STT) za študijsko leto 2018/19 v okviru programa Erasmus+

Za razpis se zbirajo prijave do 31. 7. 2018. Podrobnosti in prijavnico najdete v pripetih dokumentih.

04. julij 2018 | Mednarodno sodelovanje

Razpisane štipendije Nemške akademske službe za izmenjavo DAAD za študijsko leto 2019/20

Ponujene so različne štipendije za diplomante, raziskovalne štipendije za doktorande, postdoktorande in mlade znanstvenike, štipendije za delovna bivanja za visokošolske učitelje ter visokošolske poletne tečaje za tuje študente in diplomante v Nemčiji. Prijaviti se je potrebno preko portala DAAD. Roki za prijavo so navedeni v priloženem dokumentu.

17. julij 2018 | Mednarodno sodelovanje

Ministrstvo za šolstvo, kulturo, šport, znanost in tehnologijo Japonske (MEXT) razpisuje štipendije za podiplomski raziskovalni, dodiplomski in višješolski strokovni študij na Japonskem

Rok za prijavo je 12. junij 2018. Podrobnosti razpisa lahko najdete v objavi celotne novice. Vabljeni.

21. maj 2018 | Mednarodno sodelovanje

Mednarodna parlamentarna štipendija nemškega zveznega parlamenta (IPS)

Rok za prijavo je 30. junij 2018.

21. maj 2018 | Mednarodno sodelovanje

Štipendija za doktorski študij imunologije na National University of Singapore/Nanyang Technological University

Rok za prijavo je 15.5 oziroma 31.7.2018. Več informacij se nahaja v letaku in priloženem dokumentu.

08. maj 2018 | Mednarodno sodelovanje

Štipendija za doktorski študij »Pharmaceutical and Biomolecular Sciences”, Univerza v Torinu

Rok za prijavo je 6. 4. 2018.

21. marec 2018 | Mednarodno sodelovanje