Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2020

LUI in Univerza v Ljubljani letos že devetič organizirata Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani z namenom, da se podpre čim več inovacij in inovativnih podjetniških idej. Rektorjeva nagrada je tradicionalni natečaj za študente in zaposlene na Univerzi v Ljubljani, ki spodbuja vstop inovacij na trg. K prijavam vabimo vse, ki imate tehnološke in netehnološke inovacije ali inovativne podjetniške ideje. Prijave zbirajo do vključno 7. septembra (23:59).

Več informacij in prijave: https://www.lui.si/novice/rektorjeva-nagrada-2020.

Pomembni datumi

• do vključno 7. septembra: rok za oddajo prijav
• od 10. septembra do 9. oktobra: pripravljalne delavnice: Oblikuj poslovno idejo, Kratka predstavitev (pitch), Zaščita intelektualne lastnine in Trening predstavitve ideje
• 12. do 16. oktober: izbor 12 finalistov (6 iz skupine študentov in 6 iz skupine raziskovalcev) – predstavitev tekmovalcev pred ožjo strokovno komisijo (komisija iz 3 članov)